Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Zgrzewarki

ZGRZEWARKI

Zgrzewarka F 70, szczękowa

Zgrzewarka szczękowa F 70 jest przeznaczona do zgrzewania pakietów z rękawów i toreb papierowo-foliowych oraz innych materiałów, które wymagają zgrzewania w niskich temperaturach. Wykorzystywana jest wszędzie tam, gdzie do zapakowania jest mała liczba narzędzi, tj. w gabinetach stomatologicznych i zabiegowych, laboratoriach itp. Urządzenie nie powinno być używane do pracy ciągłej.


Zgrzewarka F 108, rotacyjna

Zgrzewarka rotacyjna F 108 jest przeznaczona do zgrzewania pakietów z rękawów i toreb papierowo-foliowych. Znajduje zastosowanie głównie w szpitalach, gdzie wymagana jest ciągła praca urządzenia (duża liczna narzędzi do zapakowania).


Zgrzewarka F 110, rotacyjna

Zgrzewarka rotacyjna F 110 jest przeznaczona do zgrzewania pakietów z rękawów i toreb papierowo-foliowych. Znajduje zastosowanie głównie w szpitalach, gdzie wymagana jest ciągła praca urządzenia (duża liczna narzędzi do zapakowania) i możliwość drukowania informacji na opakowaniach.


Zgrzewarka F 220, rotacyjna

Zgrzewarka rotacyjna F 220 jest przeznaczona do zgrzewania pakietów z rękawów i toreb papierowo-foliowych. Wykorzystywana jest głównie w szpitalach, gdzie wymagana jest ciągła praca urządzenia (duża liczna narzędzi do zapakowania) oraz zaawansowane opcje programowania i drukowania.


Dystrybutory rękawów z obcinarką T/OZ

Dystrybutory rolkowe z obcinarką nożową umożliwiającą cięcie materiału opakowaniowego na żądaną długość. Stanowią wyposażenie dodatkowe do zgrzewarek.SMS Sp. z o.o.
ul. Adamowicza 8
05-530 Góra Kalwaria
tel. (22) 843 27 61
fax (22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio