Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Sterylizatory gazowe

STERYLIZATORY GAZOWE

Sterylizator-aerator Steri-Vac 5 XLP,
136 litrów

Sterylizator-aerator 5 XLP jest przeznaczony do sterylizacji tlenkiem etylenu wszystkich materiałów wrażliwych na wysoką temperaturę i wilgotność, jak i narzędzi oraz materiałów ogólnego zastosowania. Oznacza to, że nie istnieją w tym wypadku ograniczenia pod względem sterylizowanych materiałów i narzędzi, jakie występują w przypadku stosowania alternatywnych technologii, takich jak sterylizacja plazmowa, parowo-formaldehydowa czy też kwasem nadoctowym. Proces sterylizacji w tym urządzeniu daje pewność, że nie zostaną uszkodzone żadne delikatne i precyzyjne, a zarazem drogocenne narzędzia oraz nie dojdzie do zmętnienia soczewek sterylizowanych endoskopów. Stosowanie tlenku etylenu, w przeciwieństwie do utleniającego działania nadtlenku wodoru, jest ponadto przyjazne dla sterylizowanych materiałów. Sterylizator-aerator 5 XLP jest wykorzystywany w szpitalach, klinikach i innych placówkach służby zdrowia.


Sterylizator-aerator Steri-Vac 8 XLP, pojemność 224 litry

Sterylizator-aerator 8 XLP jest przeznaczony do sterylizacji tlenkiem etylenu wszystkich materiałów wrażliwych na wysoką temperaturę i wilgotność, jak i narzędzi oraz materiałów ogólnego zastosowania. Oznacza to, że nie istnieją w tym wypadku ograniczenia pod względem sterylizowanych materiałów i narzędzi, jakie występują w przypadku stosowania alternatywnych technologii, takich jak sterylizacja plazmowa, parowo-formaldehydowa czy też kwasem nadoctowym. Proces sterylizacji w tym urządzeniu daje pewność, że nie zostaną uszkodzone żadne delikatne i precyzyjne, a zarazem drogocenne narzędzia oraz nie dojdzie do zmętnienia soczewek sterylizowanych endoskopów. Stosowanie tlenku etylenu, w przeciwieństwie do utleniającego działania nadtlenku wodoru, jest ponadto przyjazne dla sterylizowanych materiałów. Sterylizator-aerator 8 XLP znajduje zastosowanie głownie w szpitalach, klinikach itp.


Aerator Steri-Vac XL, pojemność
142 litry

Aerator XL jest dodatkową komorą degazacyjną, której stosowanie zwiększa przepustowość systemu sterylizacji Steri-Vac nawet dwukrotnie. Przystosowany do współpracy ze sterylizatorami-aeratorami typu 5 XLP.


Abator EO 50 SCFM

Abator 50 SCFM jest przeznaczony do katalitycznego spalania tlenku etylenu do dwutlenku węgla i pary wodnej. Przystosowany do współpracy z dwoma systemami sterylizacyjnymi Steri-Vac. 


SMS Sp. z o.o.
ul. Adamowicza 8
05-530 Góra Kalwaria
tel. (22) 843 27 61
fax (22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio