Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Myjnie dezynfektory

MYJNIE DEZYNFEKTORY

Myjnia-dezynfektor DEKO 25 iX

Myjnia-dezynfektor DEKO 25 jest przeznaczona do mycia i dezynfekcji termicznej różnego typu narzędzi oraz naczyń medycznych i laboratoryjnych. Wykorzystywana jest głównie w klinikach medycznych i weterynaryjnych, gabinetach stomatologicznych oraz laboratoriach, gdzie potrzebne jest urządzenie o dużej wydajności i małych rozmiarach.


Myjnia-dezynfektor DEKO 190 iX, pojemność komory dla 2 basenów
i 4 kaczek

Myjnia-dezynfektor DEKO 190 iX jest przeznaczona do mycia i dezynfekcji termicznej szerokiej gamy sprzętów, jak: baseny i kaczki szpitalne, miski, pojemniki, wiadra, butle i węże ssaków oraz inne przedmioty wielokrotnego użytku. Znajduje zastosowanie w szpitalach, domach dla przewlekle chorych, ośrodkach zdrowia, przychodniach itp.


Myjnia-dezynfektor DEKO 260,
4 poziomy mycia

Myjnia-dezynfektor DEKO 260 jest przeznaczona do mycia i dezynfekcji termicznej różnego typu narzędzi oraz naczyń medycznych i laboratoryjnych. Wykorzystywana jest głównie w szpitalach i laboratoriach.


Myjnia-dezynfektor DEKO 2000,
4 poziomy mycia

Myjnia-dezynfektor DEKO 2000 jest przeznaczona do mycia i dezynfekcji termicznej różnego typu narzędzi oraz naczyń medycznych i laboratoryjnych. Ze względu na dużą pojemność znajduje zastosowanie w szpitalach (np. centralne sterylizatornie) i laboratoriach.


Myjnia-dezynfektor DEKO D32,
4 lub 5 poziomów mycia

Myjnia-dezynfektor DEKO D32 jest przeznaczona do mycia i dezynfekcji termicznej różnego typu narzędzi oraz naczyń medycznych i laboratoryjnych. Ze względu na dużą pojemność i rozwiązania konstrukcyjne znajduje zastosowanie w szpitalach (np. centralne sterylizatornie) i laboratoriach, gdzie wymagana jest codzienna, ciągła praca urządzenia. Wykonana zgodnie z normami: EN 15883-1, EN 15883-2 i IEC 61010-2-45.


Suszarka DC 2200 H, 8 poziomów suszenia

Suszarka DC 2200 H jest przeznaczona do suszenia narzędzi chirurgicznych, węży i sprzętu anestezjologicznego, a także innych narzędzi i naczyń wielokrotnego użytku stosowanych w służbie zdrowia i badaniach laboratoryjnych. Wykorzystywana jest w szpitalach i laboratoriach razem z myjnią-dezynfektorem DEKO 2000 lub DEKO D32, ale także jako samodzielne urządzenie.


 


SMS Sp. z o.o.
ul. Adamowicza 8
05-530 Góra Kalwaria
tel. (22) 843 27 61
fax (22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio