Jesteś tutaj:  / Strona główna / Produkty / Meble ze stali nierdzewnej

MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ

Meble znajdujące się w ofercie SMS stanowią typowe i powszechnie stosowane wyposażenie centralnych sterylizatorni w szpitalach. Wykonane są ze stali kwasoodpornej, a ich wykończenie (np. zagięcia blach) uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń.

Proponujemy meble zgodne z ofertą standardową z możliwością zmian niektórych parametrów, ale także meble wg własnych projektów Klienta. Ponadto możemy wykonać specjalne meble do wyposażenia bloków operacyjnych oraz do innych zastosowań w medycynie.

Nasze wyroby posiadają świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznych zakładach opieki zdrowotnej potwierdzające ich zgodność z odpowiednimi normami polskimi i europejskimi.

 

Do pobrania:
KATALOG MEBLI

Stoły robocze

Stoły robocze mają zastosowanie m.in. w centralnych sterylizatorniach, blokach operacyjnych, wytwórniach płynów infuzyjnych, laboratoriach, kuchniach mlecznych i oddziałach szpitalnych wymagających dużego stopnia czystości.


Stoły zlewozmywakowe

Stoły zlewozmywakowe są przeznaczone do mycia narzędzi chirurgicznych, szkła laboratoryjnego, butelek i naczyń w centralnych sterylizatorniach, wytwórniach płynów infuzyjnych, zmywalniach laboratoryjnych, kuchniach szpitalnych, kuchenkach oddziałowych, kuchniach mlecznych itp.


Stanowisko do zgrzewania, wózki zaczepowe i regały listwowe do materiałów sterylnych

Stanowisko do zgrzewania jest przeznaczone do pakietowania zestawów narzędziowych do sterylizacji. Wózki zaczepowe stosuje się do transportu materiałów medycznych w koszach, na półkach lub w pojemnikach, które zawiesza się na zaczepach wózka. Natomiast regały listwowe służą do zawieszania koszy z materiałami sterylnymi lub innymi. Wymienione meble znajdują zastosowanie w centralnych sterylizatorniach, sterylizatorniach na blokach operacyjnych, laboratoriach itp.


Regały uniwersalne, półki naścienne, ławki i krzesła

Regały uniwersalne i półki naścienne to meble do przechowywania materiałów będące na wyposażeniu centralnych sterylizatorni, aptek, bloków operacyjnych, kuchni, oddziałów szpitalnych i innych pomieszczeń wymagających wysokiej czystości. Natomiast ławki i krzesła stanowią wyposażenie pomocnicze dla personelu.


Szafy i szafki

Szafki i szafy służą do przechowywania materiałów medycznych. Mają zastosowanie w oddziałach szpitalnych o podwyższonych wymogach sanitarnych, takich jak: bloki operacyjne, sale zabiegowe, centralne sterylizatornie, laboratoria mikrobiologiczne i analityczne. Mogą być również stosowane w aptekach, wytwórniach płynów infuzyjnych, pomieszczeniach do badań endoskopowych, kuchniach oddziałowych i mlecznych itp.


Wózki

Wózki są przeznaczone do transportu wewnętrznego i zewnętrznego różnego typu materiałów w placówkach służby zdrowia i innych. Wymiary wózków uniwersalnych, wózków do materiałów sterylnych oraz wózków do czystej i brudnej bielizny są dopasowane do jednostek wsadu sterylizacyjnego (jednostka wsadu ma wymiary 600×300×300 mm).


Wyposażenie różne

Wieszaki naścienne, stelaże na worki, szafki na obuwie i dystrybutory mydła w płynie stanowią wyposażenie śluz umywalkowo-fartuchowych w szpitalach i ogólnie pomieszczeń socjalnych w placówkach służby zdrowia.

 


SMS Sp. z o.o.
ul. Adamowicza 8
05-530 Góra Kalwaria
tel. (22) 843 27 61
fax (22) 843 28 81
e-mail: sms@sms.com.pl

© SMS sp. z o.o.  /  www.sms.com.pl Projekt i wykonanie VEGA Internet Studio